Ягідний переполох у Садках
![](http://gazeta.gospmr.org/wp-content/uploads/2023/09/3-300x227.jpg)
У Рік агропромислового комплексу, сільських територій і сільського туризму Управління культури Кам’янського району розробило проект з метою ознайомлення придністровців і гостей нашої республіки з найбільш живописними куточками краю, з традиціями етносів, які з давніх-давен мешкають тут, з їхнім сьогоденням.
Цікаві події з оригінального заходу, що відбувся на Кам’янщині, розповідь на стор.6.
Висока оцінка самовідданої праці
![](http://gazeta.gospmr.org/wp-content/uploads/2023/09/2-200x300.jpg)
З нагоди 33-ї річниці від дня створення Придністровської Молдавської Республіки в Малій залі головного культурного центру столиці відбулася церемонія вручення державних нагород та присвоєння почесних звань.
Подробиці читайте на стор. 3.
Сучасна творча родина
![](http://gazeta.gospmr.org/wp-content/uploads/2023/09/1.-225x300.jpg)
![](http://gazeta.gospmr.org/wp-content/uploads/2023/09/1-285x300.jpg)
Практично в кожної дівчини є улюблене заняття, якому вона присвячує вільні хвилинки у вихідні або після роботи. Для багатьох це захоплення так і залишається просто приємним дозвіллям.
Про майстриню з Тирасполя Ольгу Арабаджі, яка вже півтора року виготовляє з природних матеріалів безпечні та корисні іграшки для дітей, читайте на стор. 5.
Головне фото Ніни Панаїди.