Анонс

У суботньому номері газети «Гомін»
15 серпня ви зможете прочитати:

Перший Придністровський – завжди перший

Перші випуски новин на державному телеканалі вийшли в ефір 9 серпня 1992 року. Відтоді минуло 28 років, а Перший Придністровський, він же ТБ ПМР, продовжує писати свою історію разом з історією республіки.


Прообраз друкованих ЗМІ ПМР

Політичний страйк літа 1989 року мав своїх літописців. Першою масовою газетою, яка висвітлювала хід страйкового руху, став інформаційний бюлетень Об’єднаної Ради трудових колективів (ОРТК) та республіканського страйкового комітету (РСК) «Бастующий Тирасполь» («БТ»).


Кращим працівникам галузі присвячується

Професійне свято 9 серпня відзначали люди, які в прямому розумінні «будують» республіку – будівельники Придністров’я. Будівельна галузь посідає одне з провідних місць у народному господарстві. Вона є локомотивом економіки нашої держави, покращує її вигляд, є найважливішою ланкою в поліпшенні якості життя людей.


Андрій МИЦИКОВ: спортсмен, тренер та успішна людина

Історія світового спорту знає чимало прикладів, коли спортсмен після закінчення кар’єри реалізував себе як тренер з підготовки талановитих юнаків і дівчат, які здобувають перемоги на внутрішніх і міжнародних змаганнях. Андрій Мициков вписав своє ім’я в історію придністровського спорту, встановивши рекорди в легкій атлетиці.