Анонс

У суботньому номері газети «Гомін»
9 листопада ви зможете прочитати:

Фестиваль «Ми разом!» ще більше об’єднав народи Придністров’я

Наша республіка разом із Росією відзначила День народної єдності. Основні заходи відбулися в Бендерській фортеці. Там організували фестиваль «Ми разом!», який об’єднав людей багатьох національностей, які проживають на придністровської землі.


З робочим візитом до Республіки Молдова

Придністровська делегація на чолі з Президентом Вадимом Красносельським 29 жовтня 2019 року побувала з робочим візитом у Республіці Молдова.


Важливість медичного форуму для пересічних громадян

Програма Першого медичного форуму, дійсно, досить насичена й охоплює близько 10 напрямків: концепцію розвитку охорони здоров’я, медичні гарантії держави, кадрову політику, медичне страхування, права медпрацівників, питання диспансеризації, онкологічної служби, неврології та доказової медицини, а також здорового способу життя.


Візит Глави держави в Рибницький район

Першого листопада 2019 року Президент ПМР відвідав об’єкти соціальної інфраструктури Рибниці, поспілкувався з депутатами, керівниками підрозділів держадміністрації та місцевих підприємств, установ, організацій.


Ювілейна дата «кузні кадрів» республіки

У столичному Палаці дитячо-юнацької творчості 24 жовтня відбулися урочисті збори, присвячені 50-річчю ДОЗ СПО «Тираспольський технікум комерції».


Придністров’я – наш дім, нехай буде чисто і зелено в ньому

У Республіканському українському теоретичному ліцеї-комплексі (РУТЛ-К) 25 жовтня відбулася цікава подія: VI Республіканський зліт «Юний еколог Придністров’я». Його мета: активізація діяльності організацій загальної та додаткової освіти з виховання у дітей та підлітків відповідальності за збереження природи рідного краю. Актуальність порушених проблем зацікавила і міністра просвіти Тетяну Логінову.


І тварина розумна, дарма, що не говорить

Надзвичайно актуальними є нині слова маленького літературного героя, який щоранку старанно прибирав нашу планету, про те, що ми відповідальні за тих, кого приручили. Людина – єдина істота, яка може приручити тварину, доглядати її й товаришувати з нею. Недарма ж називаємо ми їх «домашніми улюбленцями» та «братами нашими меншими». Чому ж тоді ми так мало уваги приділяємо безпритульним тваринам, які так потребують цього?


Фестиваль української народної пісні «Пшеничне перевесло»

ХVІ Республіканський фестиваль виконавців української народної пісні «Пшеничне перевесло» відбудеться 30 листопада 2019 року з 10:00 до 15:00 у Будинку культури м. Рибниці. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 18 листопада 2019 року.