Анонс

У суботньому номері газети «Гомін»
21 вересня ви зможете прочитати:

Про що мріють придністровські діти

«Час мріяти» – у Бендерській фортеці вперше відбувся масштабний дитячий фестиваль. Свято дитинства зібрало тисячі дітей з усього Придністров’я. Розважальну програму для них склали та представили 16 організацій додаткової освіти з різних міст республіки.


«Мештер фаур» єднає людей усіх національностей

У селі Гояни Дубоссарського району відбувся четвертий відкритий районний фестиваль, справжнє свято народних умільців, ремесел і фольклору. Ініціював його творчий колектив Будинку культури села.


Видатний учитель своєї епохи

У Тираспольській середній школі № 9 відбулося відкриття меморіальної дошки видатному вчителю сучасності Світлані Олександрівні Крупко та присвоєння її імені навчальному закладу. Усе своє життя вона працювала на користь школи, на її очах виросло не одне покоління дітей, які з вдячністю згадували цього дня свого вчителя й керівника.


Герой Кіцканського плацдарму

Так уже сталося, що до війни маловідоме молдавське село Кіцкани стало популярним завдяки «Вогненному плацдарму». Саме село Кіцкани у квітні – серпні 1944 р. теж стало плацдармом для нанесення нищівного удару по потужному угрупованню противника. У Яссько-Кишинівській операції взяли участь багато уродженців Слободзейського району. Багато добровольців було з довколишніх сіл.


«Євразія Global» – міжнародний досвід для Придністров’я

З 12 по 17 серпня Міжнародний молодіжний форум «Євразія Global» об’єднав 800 представників молоді світу зі 108 країн і 80 регіонів Росії. На форумі була делегація з Придністров’я як волонтери та помічники в організації міжнародного освітнього майданчика.


Шумлять Сорочинці, все квітне і буяє, увесь народ на ярмарку гуля

«…Боже ти мій, Господи! Чого тільки нема на тому ярмарку! Колеса, скло, дьоготь, тютюн, ремінь, цибуля, крамарі всякі… Та хоч би в кишені було рублів зо тридцять, то й тоді не закупив би усієї ярмарки» (М. В. Гоголь)