Анонс

У суботньому номері газети «Гомін»
6 квітня ви зможете прочитати:

Наш обов’язок – пам’ятати

30 березня для жителів Рибниці та району – особлива дата. Минуло 75 років, як волелюбна подільська земля скинула з себе ярмо німецько-румунської окупації в результаті рішучого наступу частин 41-ої гвардійської стрілецької Корсуньсько-Дунайської ордена Суворова дивізії.


Капвкладення – під контролем Президента

У ході планового інспекційного огляду об’єктів, включених до програми капітальних вкладень, Глава держави відвідав Рибницю. Під час реалізації другого етапу програми у Рибницькому районі планується освоїти 11,2 млн рублів на оновлення 12 об’єктів. Делегація на чолі з Президентом побувала на деяких із них.


Ознайомилися з нюансами законодавства

Один раз на квартал співробітники Служби державного нагляду Міністерства юстиції ПМР проводять семінари для представників бізнес-спільноти. На цих зустрічах підприємці знайомляться з нюансами чинного законодавства. Детальний аналіз уже допущених порушень стає тим важливим уроком, який застерігає бізнесменів від подібних помилок у майбутньому.


ТЮІ – престиж, успіх, кар’єрне зростання

Навчальні заклади вищої та середньої ланки професійної освіти вже розпочали підготовку до приймальної кампанії. У Тираспольському юридичному інституті МВС ПМР ім. М. І. Кутузова вона вже триває. Необхідну інформацію можна знайти на сайті вишу, а днями ТЮІ відчинив свої двері для школярів, батьків та всіх охочих для ближчого знайомства.