Анонс

У суботньому номері газети «Гомін»
22 вересня ви зможете прочитати:

«Цветик-семицветик» – фестиваль для особливих дітей

У Придністров’ї вже вшосте відбувся Республіканський фестиваль творчості дітей і молодих людей з обмеженими можливостями здоров’я. Такий захід з кожним роком стає все популярнішим. Цього разу він зібрав 150 учасників із міст і районів не тільки нашої держави, але і з Гагаузії.


Недемократична демократія Додона

В останньому інтерв’ю державному телеканалу «Молдова 1» Президент Молдови Ігор Додон заявив про своє бажання провести всенародний молдавський референдум щодо Придністров’я.


Нові можливості автовласників

На думку міністра внутрішніх справ ПМР Руслана Мови «…ми були змушені вжити заходів, щоб забезпечити вільне переміщення громадян республіки, оскільки наші сусіди планували перекрити рух для транспортних засобів з номерами ПМР, причому, незалежно від того, яке громадянство у водія. В цьому випадку придністровські автомобілісти опинилися б у лещатах. Тепер наші громадяни зможуть подорожувати по всьому світу».


Довкола стільки є краси

Згадка про екологію відразу ж переключає нашу увагу на проблеми забруднення, знищення тваринного і рослинного світу, пов’язані з життєдіяльністю людей. Йдеться про погіршення екологічного стану, тобто про проблеми в природі та зі здоров’ям людей. Однак люди зобов’язані й можуть змінити ситуацію на краще.

Прикладом такої діяльності є створена в Придністров’ї Державна установа «Республіканський ботанічний сад» – гордість республіки й еталон паркового мистецтва. Про це і багато чого іншого в інтерв’ю нашому кореспондентові розповів директор закладу Валерій Стариш.


Він – майстер гумору, чародій сміху

Перед нами життя, таємниці якого ми сьогодні розкриємо

Творча спадщина Остапа Вишні й нині є актуальною. Упевнитися в цьому можна, долучившись до його невмирущих творів, у яких автор гостро висміює безгосподарність, лінощі, неуцтво. Теми, порушені великим гумористом, назавжди увійшли в українську літературу, навіть більше – в життя українського народу. А доказом є те, що і досі, читаючи його твори, ми не можемо стримати сміху. І сміх цей чистий, доброзичливий, пройнятий любов’ю до життя, до народу, до природи.