Анонс

У суботньому номері газети «Гомін»
6 червня ви зможете прочитати:

Щоб сонцю і квітам всміхалися діти

Усім відомо, що дитинство – це час безтурботності, доброти, сміху, радості, пустування й безмежного щастя. Ми, дорослі, повинні дітей виростити, огорнути теплом і затишком, щирою ніжністю, батьківською турботою і великою та святою материнською любов’ю. На превеликий жаль, не всі дорослі усвідомлюють цю істину, тому сьогодні сотні, навіть тисячі дітей стають сиротами при живих батьках…


Навчитися жити в новому режимі

Придністров’я поступово повертається до звичного життя. Щотижня в республіці вводяться нові послаблення карантинного режиму. Вже працюють торгові центри та павільйони з окремим входом, відкрито ринки, салони краси, СТО, автошколи. Цього тижня відчинили свої двері стоматології та поліклініки, а також літні тераси кафе. Проте всі установи й організації функціонують в особливих умовах, де головне – безпека.


Економіка Придністров’я в період пандемії

На засіданні Координаційної ради, що відбулася наприкінці травня, про стан вітчизняної економіки розповів заступник Голови Уряду – міністр економічного розвитку Сергій Оболоник, посилаючись на приклад 26 системоутворюючих організацій за період з 15 по 21 травня поточного року.


Зустріч на Ельбі – головна зустріч війни

Виповнилося 75 років від дня історичної зустрічі на Ельбі радянської та американської армій у ході Великої Вітчизняної війни. До цієї дати Міністерство оборони РФ опублікувало унікальні архівні знімки в рамках проекту «Зустріч на Ельбі: невідомі сторінки», присвячені з’єднанню радянської армії з американськими та англійськими союзниками по антигітлерівській коаліції.


І надзвичайний з’їзд – 1-й важливий і рішучий крок

І З’їзд депутатів Придністров’я всіх рівнів відбувся 2 червня 1990 року в Парканах. На ньому були присутні 673 депутати, з них 646 осіб з правом вирішального голосу, 63 запрошених і 27 представників ЗМІ. Чому депутатів всіх рівнів? Тому що вони представляли всі без винятку селищні та сільські ради (1-й рівень), міські та районні ради (2-й рівень), Верховну Раду МРСР (3-й рівень) і Верховну Раду СРСР (4-й рівень).


На честь 100-річчя земляка-героя

Віковий ювілей видатного земляка – Героя Радянського Союзу Івана Несторовича Коваля відзначили кам’янчани 28 травня. На подвір’ї біля хати, де він народився і виріс, відбувся мітинг-реквієм.


 Республіканська акція «Я за здоровий спосіб життя»

У рамках реалізації плану заходів з проведення Року здоров’я в ПМР у 2020 році Державна служба зі спорту ПМР з 1 червня до 1 вересня 2020 року проведе Республіканську акцію «Я за здоровий спосіб життя».