Анонс

У суботньому номері газети «Гомін»
15 червня ви зможете прочитати:

Творчий іспит витримали з честю

Останній дзвоник – всього лише символ закінчення навчального року. Насправді ж саме після того, як відшумить це яскраве свято, починається найвідповідальніша – екзаменаційна – пора. Причому продемонструвати свої знання й уміння належить не тільки учням загальноосвітніх шкіл, а і вихованцям установ додаткової освіти.

Колектив однієї з них – Кам’янської дитячої школи мистецтв (КДШМ) – традиційно підбиває підсумки навчального року на звітному концерті. Нинішній був особливим – золотим у всіх сенсах цього слова. Адже до 50-річного ювілею школи мистецтв учні та їхні наставники підготували найяскравіші концертні номери.


«Квіткова рапсодія» молодої художниці

У Тирасполі дебютувала молода художниця Марія Терещенко з першою персональною виставкою «Квіткова рапсодія». Експозиція виставки нараховує понад 25 робіт, виконаних акрилом та маслом.


Пам’ятник, створений за велінням серця

Місто енергетиків Дністровськ засноване в 1961 році, в мирний повоєнний час, але і в ньому, як в містах і селах Придністров’я, що пережили військове лихоліття, є своя святиня – пам’ятник воїнам-визволителям від німецько-фашистських загарбників.


Улюблена робота доктора Іванової

Юнацькі мрії здійснюються не завжди, і не у всіх, проте у Валентини Іванової вони втілилися в реальність. І, виявляється, щоб стати по-справжньому щасливою, необов’язково мати модельну зовнішність, яскравий талант, жвавий характер, багатих або могутніх покровителів. Можна просто не звертати з обраного раз і назавжди професійного шляху і залишатися вірною йому.


«Європа молода» і рибницька група «А3»

Рибницька музична група «А3» посіла перше місце в номінації «Світовий хіт» на ХІІ міжнародному фестивалі-конкурсі «Європа молода». Фестиваль відбувався в м. Києві й зібрав 150 учасників з України, Болгарії, Румунії та Естонії.

У склады групи «А3» виступають: Ганна Чегурко, Вікторія Бобок, Ангеліна Мусієнко. Наш кореспондент поспілкувався з ними.