Анонс

У суботньому номері газети «Гомін»
21 липня ви зможете прочитати:

 

Віват, випускники! Віват, університете!

Не сумуй, мій виш, адже у вересні на зміну мені прийде новий студент. Ти полюбиш його також, як свого часу мене. Він гордо пронесе ім’я твоє, alma mater, як ніс його я. А мені пора рухатися далі. І йду я тільки для того, щоб повернутися у твої двері у своїх дітях та справах.

У ПДУ ім. Т. Г. Шевченка 18 липня відбулася найбільш вагома для випускників церемонія вручення дипломів з відзнакою. У Культурно-просвітницькому центрі імені святих рівноапостольних Кирила та Мефодія 372 студенти отримали документ особливого зразка.


Літній відпочинок козачат

Виховання молодого покоління є одним з головних завдань Чорноморського козацького війська, і тому щорічно юним представникам козацької молоді надається чудова можливість зміцнити здоров’я, набути вмінь та навичок військово-спортивної підготовки, долучитися до народної культури та відпочити на свіжому повітрі.

В середині липня на базі спортивного комплексу міста Григоріополя свою першу зміну відкрив військово-спортивний табір «Козачок». Понад 100 дітей віком від 7 до 17 років з усіх козацьких округів Придністров’я загартують тут свій козацький дух.


Металург – це звучить гордо

Придністров’я пишається флагманом своєї промисловості – Молдавським металургійним заводом, і не відокремлює себе від великих і потужних країн. Молдавський металургійний завод – один із трьох, побудованих у СРСР у середині 80-х. У серпні 1981року на місці пустиря розпочалося спорудження його корпусів. Менш ніж через 5 років у Рибниці постав сучасний електрометалургійний міні-завод. Це був перший у СРСР досвід створення подібного виробництва. У жовтні 1984-го рибницькі металурги звітували Москві про виплавку перших тонн сталі.


Я вірю в нашу молодь

Доля кожної людини, так чи інакше, пов’язана з історією рідного краю. Особливо це стосується придністровців, яким довелося створювати, захищати та розбудовувати свою молоду державу. Життя дністровчанина Ігоря Пафнутьєва служить тому яскравим прикладом, адже він з початку придністровського збройного конфлікту став на захист республіки.


Покорителі спортивних вершин

Республіканський спортивний реабілітаційно-відновлювальний центр інвалідів активно здійснює підготовку кваліфікованих спортсменів з метою участі у міжнародних змаганнях високого рівня. Результати виступів спортсменів на Європейських юнацьких іграх у Чехії, які проходили в м. Брно з 6 по 10 червня, засвідчили, що робота, яка проводиться організацією, відповідає найвищим вимогам. У цих іграх наші спортсмени брали участь у змаганнях з плавання.


Друге пришестя Козака в Молдову або в одну річку не можна увійти двічі

11 липня Указом Володимира Путіна на посаду Спецпредставника Президента РФ з розвитку торговельно-економічних відносин з Молдовою був призначений віце-прем’єр Уряду Росії Дмитро Козак.