Анонс

У суботньому номері газети «Гомін»
12 січня ви зможете прочитати:

Різдвяне Послання

Дорогі брати й сестри! Розділяючи з вами безмірну радість Різдва Христового, сердечно вітаю вас з цим великим і спасительним святом. Зірка Віфлеємська знову незримо сяє над світом, закликаючи кожного припасти до Новонародженого і радіти радістю великою, бо з нами Бог!


Гомони, «ГОМІН»!
Нашій газеті – 27 років.

Дорогі друзі – читачі та співробітники республіканської газети «Гомін»! Першого січня 1992 року придністровці дізналися про народження нового засобу масової інформації – державної газети «Гомін», першої республіканської газети в молодій державі, яка після довгої історичної паузи почала видаватися на цій землі українською мовою.


Коли людина прикрашає місце

Якщо є електрика, вода, тепло й дороги розчищені від снігу, ми рідко згадуємо про тих, кому цим зобов’язані. Здається, що все це робиться само собою. Тільки-но щось вийшло з ладу, відразу звертаємося по допомогу до фахівців, тому що без них – нікуди.


Рибницькому ліцею – 15

За роки, що минули від дня заснування ліцею, вже багато зроблено в обраному напрямку розвитку: визначено навчальні плани, робочі програми та методики викладання, створено творчий педагогічний колектив і необхідні структури управління, накопичено великий практичний досвід. А головне – ця концепція дає очевидні практичні результати. Усі випускники-ліцеїсти вступають до вишів Придністров’я, Росії, України, Молдови, Білорусі, Польщі, Німеччини, Америки.


Нема переводу добрим звичаям народу

Традиції, звичаї й обряди – це та наша спільна історія, яка живить і єднає нас. Передноворічні, новорічні та різдвяні свята – найбільш шановані серед українців. От і тепер, хоч на коротку мить, ми поринемо в історичне минуле й, можливо, пізнаємо щось нове.