Анонс

У суботньому номері газети «Гомін»
17 листопада ви зможете прочитати:

Захисникам Придністров’я присвячена

14 листопада в Тираспольській центральній бібліотеці імені О. С. Пушкіна відбувся останній вернісаж пересувної виставки «Хлопець взяв автомат, тому що так Батьківщині треба». За 2018 рік вона побувала у всіх містах і районах Придністров’я.


Вадим Красносельський: «Майбутнє – за молоддю ПМР»

У рамках декади молоді 12 листопада відбулося пленарне засідання молодіжного законодавчого органу. Як розповів його голова Олександр Савич, молоді законодавці ПМР налагодили співпрацю з суспільно-політичним молодіжним крилом РФ. Вони також мають своїх спеціальних представників при Молодіжному парламенті Державної думи РФ. Такий формат взаємодії, на думку молодих депутатів, дозволить реалізувати спільні проекти,  важливі для всієї придністровської молоді.


Стабільний банк – надійний партнер держави

«Эксимбанк» працює на ринку банківських послуг з листопада 1993 року, установа пережила кілька перетворень і перейменувань, на сьогодні залишається стабільною й надійною ланкою в фінансово-кредитній системі нашої держави. З нагоди 25-річчя створення ВАТ «Эксимбанк» 9 листопада в конференц-залі готельного комплексу «Россия» відбулась урочиста церемонія нагородження кращих співробітників фінансової установи. На заході були присутні: Голова Уряду ПМР Олександр Мартинов, депутат Верховної Ради Григорій Дяченко, Голова Правління ВАТ «Эксимбанк» Віктор Добров.


«Дністровські зорі» дістали нове життя

Оздоровчий комплекс «Дністровські зорі» розташований на території лісового масиву на березі Дністра в селі Меренешти Слободзейського району.

За словами директора закладу Андрія Райляна, нині установа може прийняти близько 150 осіб. «Оскільки підприємство давно не працювало, 15 листопада ми приймемо спочатку 100 людей – ветеранів праці, інвалідів, учасників бойових дій, ветеранів воєн і збройних конфліктів. Другий і третій заїзди ми вже прийматимемо по 150, – пояснив директор. – На сьогодні всі роботи завершені, залишилися тільки незначні дрібні господарські справи. Заїзди триватимуть по 14 днів. Отже, до нового року курс санаторно-курортного оздоровлення зможуть пройти близько 400 осіб».


Газета житиме, бо вона потрібна людям

У ПДУ 13 листопада відбулася незвичайна подія: передплата на масові видання республіки – «Приднестровье», «Гомін» та «Адевэрул Нистрян». Студенти та викладачі філологічного факультету не тільки ознайомилися з газетами, але й поспілкувалися з кореспондентами трьох офіційних видань, дізналися про особливості їхньої праці, а також про те, чому необхідно читати друковані ЗМІ.


У «Пшеничнім перевеслі» вікові пісні воскресли

Українська пісня – мелодійна, пристрасна, магічна, весела, бойова, загадкова, небесна і земна… Давня і сучасна – її шанують, знають і співають у Придністров’ї не тільки українці. 10 листопада у великому залі Палацу Республіки відбувся XV республіканський фестиваль виконавців української народної пісні «Пшеничне перевесло». У рамках фестивалю проводився конкурс, в якому брали участь самодіяльні творчі колективи з усіх куточків республіки. Зі своїми номерами виступили хори, вокальні ансамблі та солісти.