Анонс

У суботньому номері газети «Гомін»
22 лютого ви зможете прочитати:

Придністров’я рідне, тобі є ким пишатися!

Стало доброю традицією на початку року відзначати нагородами кращих працівників, які домоглися помітних результатів за підсумками роботи за минулі 12 місяців. Кожен район і місто республіки представили своїх номінантів на республіканський художньо-публіцистичний конкурс, а імена переможців оголосили 19 лютого в Палаці Республіки, де відбулася XXIII церемонія нагородження лауреатів «Людина року – 2019».


Афганістан у пам’яті моїй

Відтоді, як остання колона радянських військ перетнула афгано-радянський кордон, виповнився 31 рік. На честь цієї події, яка в календарі пам’ятних дат ПМР значиться як День пам’яті та слави воїнів-інтернаціоналістів, у нашій столиці відбувся мітинг-реквієм «Афганістану пам’ять жива». Участь у ньому взяли Президент Придністров’я Вадим Красносельський, воїни-афганці, а також їхні рідні та близькі, заступники Голови Уряду, депутати Верховної Ради, курсанти, Суворовці, юнармійці, військовослужбовці ОГРВ, громадські діячі, тираспольчани та гості міста.


Негативне соціально-правове явище

Усі ми знаємо, що корупція – це погано. Та так чи інакше, вона існує всюди і є серйозною загрозою безпеці будь-якої країни. Це явище має глибоке історичне та психологічне коріння, що завдає суспільству великої шкоди, зазіхає на основи державної влади, знижує ефективність діяльності державних і муніципальних органів і підриває їхній авторитет, ускладнює економічний розвиток країни в цілому.


Як можна втамувати «кадровий голод»

Керівництво нашої держави вживає заходів, щоб професію лікаря знову зробити престижною і гідно оплачуваною, щоб підготовка фахівців цієї галузі відповідала рівню найсучасніших вимог, щоб медичного персоналу було досить для надання своєчасної допомоги всім пацієнтам.

Минулого року Міністерство охорони здоров’я спільно з Міністерством просвіти розробили програму професійної орієнтації учнів загальноосвітніх шкіл. У Тираспольській середній школі № 12 в листопаді впровадили нову дисципліну – «Професійна проба в галузі медичних професій».


До відома української громади Придністров’я!

29.02.2020 року о 10:00 в Районному Будинку культури та спорту м. Григоріополя відбудеться чергова звітно-виборча конференція Спілки українців Придністров’я ім. О.Бута.

У роботі Конференції візьмуть участь делегати від місцевих осередків Спілки, міжнародні спостерігачі, представники Посольства України в Республіці Молдова.

Відповідно до рішення Ради Спілки від 8 лютого 2020 року, квота представництва від кожного товариства української культури не повинна перевищувати 20 осіб.