«Новорічний серпантин» головного оркестру республіки

Державний симфонічний оркестр, очолюваний головним диригентом колективу народним артистом ПМР Григорієм Мосейком, – давній друг нашої газети. Нещодавно оркестр популяризував «Гомін» у відеоролику, який транслювався на телеканалі «Первый Приднестровский».

21 грудня у Великій залі Палацу Республіки оркестр дав заключний концерт 2017 року. Щоразу у програмі «Новорічний серпантин» (так називається це «шоу») є своя «ізюминка». Цьогоріч «подарунком» для слухачів став флейтист із Нью-Йорка, лауреат премії «Latin Grammy» Нестор Торрес. «Він чудово грає латиноамериканську та джазову музику, концертує по всьому світу, записав багато музичних дисків. Для нас це подія», – так відгукнувся про цього музиканта Григорій Мосейко.

Нестор Торрес виконав чотири п’єси для флейти з оркестром. Аранжування були зроблені американськими композиторами. З Нестором Торресом виступила молода придністровська флейтистка, лауреат міжнародних конкурсів Ірина Каракаш.

Також у концертній програмі були виконані оркестрові номери великих композиторів: Петра Чайковського, Леонарда Бернстайна, Джузеппе Верді, Імре Кальмана та інших відомих авторів.

У виконанні придністровських солістів пролунали арії зі всесвітньо відомих опер та оперет. Ці улюблені мільйонами людей твори створили святкову атмосферу та подарували слухачам  чудовий настрій.

Олександр   ПЕТРЕНКО.

Якщо ви знайшли помилку, то, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.