Робоча нарада Глави держави

4 червня Президент ПМР Вадим Красносельський у режимі прямого телеефіру провів нараду з главами адміністрацій міст і районів Придністров’я. Основні теми наради – ситуація в економічній, соціальній, освітній галузях, а також стан справ у житлово-комунальному господарстві.

Глави держадміністрацій інформували Вадима Красносельського про відсутність заборгованостей у виплаті заробітної плати та пенсій. У плановому режимі триває реалізація програми капітальних вкладень, а також ремонт доріг. Вадим Красносельський звернув увагу керівника Слободзейського району Василя Тищенка на необхідність упорядкування території біля Клеверного мосту, розташованого на трасі Одеса – Кишинів, нагадавши, що це об’єкт республіканського значення.

Крім того, Президентові повідомили, що минулого тижня у випускних класах проведено ЄДІ з російської мови. В цілому, здача єдиного держіспиту відбулася без серйозних порушень і пригод. За інформацією глав держадміністрацій, поточного тижня в містах і районах республіки на базі шкіл розпочнуть роботу дитячі оздоровчі майданчики. У Бендерах їх вперше зможуть відвідувати дошкільники. За словами мера Бендер Романа Іванченка, таке нововведення полегшить адаптацію дітей до майбутнього шкільного життя.

Інформація  Ксенії  ВАСИЛЕНКО.

Якщо ви знайшли помилку, то, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.