Пятница, октября 20

Для людей з великим життєвим досвідом

Напередодні Всесвітнього дня літніх людей у Малій залі Палацу Республіки вітали людей старшого віку керівники нашої держави: Голова Уряду Олександр Мартинов, заступник Голови ВР ПМР Галина Антюфєєва, депутати ВР Андрій Сафонов та Ілона Тюряєва.

Виступаючи з трибуни перед присутніми, голова Республіканської Ради ветеранів війни, праці та Збройних сил ПМР Юрій Ільяшенко з прикрістю зазначив, що людей старшого віку стає дедалі менше, що вони пережили багато потрясінь, як-от: війна, окупація, голод, події 1992 року та інші лиха – і запропонував пом’янути Хвилиною мовчання тих, хто вже пішов з життя. Він зауважив, що ветеранів у нашій республіці залишилось дещо більше двохсот осіб.
Вітальний адрес від Президента ПМР зачитав Голова Уряду нашої республіки Олександр Мартинов. «Це свято – чудова нагода висловити глибоку пошану та щиру вдячність людям старшого покоління. Воно має нагадати всім про нерозривний зв’язок поколінь, про наш обов’язок перед вами», – йдеться у привітанні Вадима Красносельського. Президент також побажав міцного здоров’я на довгі роки, матеріального добробуту, стабільності, теплоти і турботи близьких усім ветеранам та пенсіонерам.
Виступаючи від імені Уряду і від себе особисто, Олександр Мартинов сказав таке: «Молоде покоління десятки років користується результатами вашої праці (у хорошому сенсі слова). Ви побудували заводи, фабрики, які нині, як і раніше, приносять доходи до бюджету. Ви створили школи, дитячі садки, в які ходять діти. Низький вам уклін, а ми постараємося бути гідними вас і ваших подвигів».
Голова Уряду вручив нагороди заслуженим людям Придністров’я від Президента та Уряду республіки.
Привітання від Голови ВР ПМР Олександра Щерби оприлюднила Галина Антюфєєва, яка назвала старше покоління не старими людьми, а людьми з великим життєвим досвідом. «Я вітаю Золотий фонд нашої республіки. Сьогодні єдині і Президент, і Голова Уряду, і депутати в бажанні забезпечити вам гідне життя», – сказала вона та вручила почесні грамоти найдостойнішим.
Серед нагороджених – Володимир Костенко. Ветеранові Великої Вітчизняної війни незабаром виповниться 90 років. У далекі 50-і роки минулого століття він потрапив на Дубоссарську ГЕС. «Працював арматурником, потім вивчився і став помічником машиніста турбін. А з 1958 року працював у комунальній службі з водопостачання до самої пенсії», – розповів Володимир Костенко.
За сумлінну працю у 1974 році його нагородили орденом Трудового Червоного Прапора. Ветеран гордиться своєю нагородою й досі. Він побажав усім ветеранам і пенсіонерам знаходити час для того, щоб розповідати нащадкам, як вони захищали Батьківщину, як вірили у свою перемогу.
Захід завершився концертом придністровських співаків та музикантів.
Уляна БОНДАРЧУК.
№ 39 7 жовтня 2017 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: