Пятница, октября 20

Осіннє свято

29 вересня в Бендерському дитячому будинку для дітей-сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування, вітали хлопчиків та дівчаток, які мали щастя народитись літньою порою, але під час канікул не змогли відзначити з усіма свій день народження.

Водночас з особистим святом вихованці дитячого будинку відзначали День учителя і День людей похилого віку. Щоб свято назавжди запам’яталося дітям, адміністрація дитячого будинку запросила в гості ветеранів – вихователів та педагогів. Разом з ними в гості до дітей завітали відповідальні особи Міністерства соціального захисту та Міністерства просвіти ПМР, студенти Придністровського державного університету ім. Т. Г. Шевченка, Бендерського медичного коледжу, представники колективу взуттєвої фабрики «Флоаре».
На знак щирої вдячності діти підготували для почесних гостей розширену концертну програму з піснями, танцями, акробатичними номерами та театральними репризами. Кожен номер концертної програми зривав бурхливі оплески. Дітям подобалось таке ставлення присутніх і в перервах концерту вони охоче спілкувались з гостями та дарували їм кольорові поштові картки власного виготовлення.
На одній із перерв концертної програми найкращим педагогам дитячого будинку вручили Грамоти Міністерства соціального захисту та Міністерства просвіти ПМР. Почесну Грамоту Президента ПМР отримав вихователь Юрій Петренко, Лист подяки Президента ПМР – педагог Роман Бургоч.
Традиційно адміністрація та профком взуттєвої фірми «Флоаре» подарували іменинникам новенькі кросівки та туфлі. Студенти медичного коледжу вручили дітям іграшки. Апофеозом свята став величезний торт, який приготували і доставили в дитячий будинок студенти юридичного факультету ПДУ.
Треба було бачити, як світились очі вихованців, коли вони загадували бажання і задували свічки.
Кожен із присутніх скуштував шматочок дуже смачного торту.
На останок було проведено фотосесію.
Петро ТЕСЛЕНКО.
№ 39 7 жовтня 2017 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: