Суббота, сентября 23

Наші спільні зусилля роблять нас народом

У перший осінній день, напередодні 27-ї річниці утворення ПМР у Палаці Республіки відбулася традиційна церемонія вшанування придністровців, які зробили свій особистий внесок у захист, становлення і розвиток держави, займають активну життєву позицію, виявляють високий професіоналізм у трудовій діяльності та високу мораль у суспільному й особистому житті.
Державні нагороди з рук Президента Вадима Красносельського, Голови Уряду Олександра Мартинова та Голови Верховної Ради Олександра Щерби отримали близько шістдесятьох придністровців. Серед них – представники органів державної влади, лікарі, освітяни, правоохоронці, журналісти, підприємці та громадські діячі. Серед нагороджених були і спікер Парламенту Олександр Щерба, удостоєний ордена «За заслуги» ІІ ступеня, і Прем’єр-міністр Олександр Мартинов, який отримав Лист подяки Президента ПМР.
За особливий внесок у створення, захист, становлення і розвиток республіки, активну громадську діяльність та з нагоди 27-ї річниці від дня утворення республіки перший Президент ПМР Ігор Смирнов був нагороджений Орденом Суворова ІІ ступеня. Депутат Верховної Ради Ілона Тюряєва відзначена орденом «За заслуги» ІІ ступеня. Почесного звання «Заслужений юрист ПМР» із врученням посвідчення і нагрудного знака «Заслужений працівник ПМР» удостоєний Прокурор республіки Анатолій Гурецький. Загалом почесне звання «Заслужений працівник ПМР» отримали близько тридцятьох фахівців різних галузей діяльності.
Серед них – кореспондент редакції газети «Гомін» Ніна Панаїда. Журналістом вона працює вже 20 років. «Головне в нашій роботі – усім цікавитися. Іноді звичайна подія може наштовхнути вас на цікаві ідеї, познайомити з незвичайними людьми, які стають героями великого матеріалу. Потрібно бути уважним до того, що нас оточує», – зазначила Ніна Панаїда.
Ми вітаємо колегу і бажаємо їй подальших творчих успіхів і гострого пера. Хай Ваші журналістські матеріали, Ніно Миколаївно, завжди будуть затребувані й читані.
Виконавши почесну місію нагородження і виступаючи перед присутніми, Голова Верховної Ради Олександр Щерба сказав: «Для мене це зворушливі хвилини і як власника нагороди, і як того, хто нагороджує. За кожною нагородою – праця та досягнення нових вершин. Наші спільні зусилля, зусилля кожного з нас роблять нас суспільством, народом. Тим суспільством, яке наприкінці вісімдесятих, не злякавшись погроз, обрало власний шлях. Тоді люди різних національностей, віку, соціального стану продемонстрували, що ми єдині, ми – народ, який складається з особистостей».
Сергій ЛОГВИНЕНКО.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: