Суббота, сентября 23

Мільйон баночок консервованого горошку

Колектив Кам’янського консервного заводу (ККЗ) із середини червня переробляє урожай 2017 року.
Першим на виробничі лінії традиційно надходить овочевий горох. Цю культуру заводчани виростили нинішнього року самостійно на 80 гектарах сільгоспугідь, закріплених за ККЗ із метою забезпечення підприємства якісною сировиною в достатній для ритмічної роботи кількості. Щоб продовжити період перероблення, горох по весні посіяли в три етапи. У процесі вирощування культури постаралися дотриматися всіх вимог технології.
Але недаремно аграрний сектор називають цехом просто неба. Погода завжди впливає на результат праці землеробів. На горохових полях це було очевидно. Перші посіви, які отримали досить вологи, дали більш вагомий урожай. На кожній рослині нараховувалося до 12 стручків із повновагим зерном. А от пізні посіви постраждали від засухи. Тому середня врожайність наближається до 40 центнерів овочевого гороху з гектара.
Є нюанси й під час збирання цієї делікатної культури. Досвідченим комбайнерам цей завод добре відомий: горох, який хоч трохи перестоїть під жарким літнім сонцем, вже не годиться для консервації. Тому спеціалізований збиральний агрегат працював у полі від світанку до заходу, поставляючи на підприємство близько 30 тонн сировини на добу.
У дві зміни була організована і робота плодоовочевого цеху. 50 працівників приймали та перебирали горох, забезпечували його термічну обробку і фасування. На потужній сучасній лінії за зміну виробляли не менше 70 тисяч банок консервів.
«Частина зеленого горошку призначена для внутрішнього ринку. Але бізнес-планом передбачено виробити мільйон баночок консервів цього виду – і колектив прагне виконати виробничу програму. Якість кам’янського зеленого горошку перевірена роками та гідно оцінена не тільки споживачами, а і компетентним журі міжнародних виставок. Тому більшу частину продукції плануємо реалізувати в країнах близького закордоння. У підприємства вже є договори на постачання консервів у Молдову та Білорусь», – підкреслив директор ККЗ Руслан Спатар.
Після горошку на заводі розпочнеться перероблення кабачків. З фермерами та селянськими господарствами району укладено угоди на постачання цієї сировини. А смачна й ароматна кабачкова ікра давно стала брендом Кам’янського консервного – разом із зеленим горошком і яблучним соком. Тож заводчани сподіваються, що продукція, виготовлена з натуральної сировини з дотриманням усіх стандартів, матиме попит не тільки в Придністров’ї, а й за кордоном.
Тетяна ГРИЦЮК.
№ 26 8 липня 2017 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: