Четверг, сентября 21

Придністровські таланти

Минулої неділі Бендерський вищий художній коледж імені Віктора Постойкіна вшановував своїх випускників.
У Державний художній музей на урочисті заходи з нагоди отримання дипломів молодими майстрами пензля прийшло багато гостей. Це були батьки, викладачі та друзі випускників, представники творчих спілок художників та дизайнерів Придністров’я, представники Держслужби з культури та історичної спадщини ПМР і держадміністрації Бендер. У просторій демонстраційній залі музею були виставлені дипломні роботи 13 випускників 2017 року. Художні твори представлені у трьох жанрах: живопис, декоративно-прикладне мистецтво, скульптура.
Відкриваючи святковий вернісаж молодих художників, директор музею Наталія Єгорова відзначила: «Кожен випускник коледжу – це майбутнє нашого музею». Урочисте вшановування випускників у музеї стало традицією. Наталія Володимирівна висловила тверду надію, що цьогорічні випускники обов’язково зроблять свій особистий внесок у скарбницю придністровського образотворчого мистецтва.
Звертаючись до випускників і всіх присутніх, начальник відділу культурної спадщини Держслужби культури та історичної спадщини Марина Кашлєва щиро подякувала викладачам коледжу за їхню роботу і привітала випускників із закінченням навчання в одному з найкращих навчальних закладів нашої держави. На її думку, талант випускників обов’язково буде затребуваний і з боку любителів мистецтва, і з боку його справжніх знавців. Марина Миколаївна висловила впевненість, що перший вернісаж випускників у стінах Державного художнього музею дасть майбутнім митцям хороший професійний імпульс: «Я вже зараз бачу, що серед ваших творів є такі, що гідні зайняти почесні місця в експозиціях придністровських музеїв».
Перед випускниками та гостями виступили начальник управління культури Бендер Наталія Беженар, голова Спілки дизайнерів Придністров’я Володимир Галанін, ректор коледжу Сергій Горбаченко, один із найстарших художників ПМР Юрій Кислицький. У своєму виступі голова Спілки художників Сергій Панов зазначив, що випускникам дуже важливо не розслаблюватись після закінчення коледжу, а натхненно та вперто працювати далі, шукати теми для робіт, свій особливий стиль, свою особисту стежину в мистецтві. Закінчуючи виступ, він зазначив, що Спілкою художників було прийнято рішення відзначити окремим червоним дипломом найкращу з дипломних робіт випускників. Переможцем серед 13 молодих художників стала Христина Михайлова з дипломним твором «Переродження».
Надалі всіх присутніх запросили взяти участь у церемонії вручення дипломів. Червоні дипломи з відзнакою про закінчення Бендерського вищого художнього коледжу отримали Еріка Батуєва та Катерина Карадіоле. Серед найкращих випускників – і Ксенія Флорова, Дмитро Ангелуца, Катерина Деранжі. Наостанок усіх присутніх запросили ознайомитись з експозицією творчих робіт випускників, яка працюватиме впродовж липня.
Володимир ПУКЛІЧ.
№ 26 8 липня 2017 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: